Dla inwestora

Zapraszamy do współpracy.

Ze względu na chęć poszerzenia naszej dotychczasowej działalności, postanowiliśmy pójść o krok dalej i rozwinąć segment świadczący usługi polegające na budowaniu na Państwa gruntach.

Jeśli jesteś właścicielem gruntu zlokalizowanego w powiecie wrocławskim i potrzebujesz Generalnego Wykonawcy, zapraszamy do współpracy.

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy MDeweloper i poszerzaniem działalności o kolejne inwestycje  rozwijamy sieć dostawców i wykonawców wyspecjalizowanych w procesie realizacji inwestycji mieszkaniowych.

Zapraszamy do współpracy budowlanej wykonawców, a także producentów, dostawców i dystrybutorów z branży budowlanej, oferując im długotrwałą współpracę i zapewniając ciągłość zleceń.

Współpracę budowlaną z wykonawcami i dostawcami opieramy na relacjach partnerskich. Ważne jest dla nas, aby przynosiła ona obopólne korzyści, przy zachowaniu najwyższych standardów oraz maksymalnej efektywności działań.

Jeśli natomiast, są Państwo Inwestorami zainteresowanymi wspólnym inwestowaniem w nieruchomości mieszkaniowe, komercyjne i grunty budowlane zapraszamy do kontaktu i podjęcia z nami współpracy.

Skontaktuj się