Domy

Domy jednorodzinne w Domaszczynie

Poznaj inwestycję
4 domy
4 dostępne
metraż 119,3 m²

Inwestycja P4 Domaszczyn zlokalizowana jest na północno-wschodnich obrzeżach Wrocławia, w miejscowości Domaszczyn. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z miastem, a jednocześnie gwarantuje mieszkanie w cichej i atrakcyjnej okolicy. W odległości ok kilometra od inwestycji znajduje się droga wojewódzka 368. W 13 min dotrzemy stąd samochodem do Centrum Handlowego Korona, a w 25 min Autostradową Obwodnicą Wrocławia do Bielan Wrocławskich. W bliskim sąsiedztwie, w miejscowości Długołęka znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, stacja benzynowa, apteka, restauracje, poczta oraz punkty usługowe. W pobliżu osiedla zlokalizowane są przystanki linii 904, 914 oraz 924, którymi szybko dotrzeć można do centrum miasta.
Niewątpliwą atrakcją jest bliskie sąsiedztwo nowo zrewitalizowanego w ubiegłym roku Parku Szczodre, z pięknym jeziorem oraz mnóstwem atrakcji na świeżym powietrzu. Okoliczne lasy i łąki zapewniają doskonałe możliwości spędzania wolnego czasu.
Projekt składa się z czterech domów jednorodzinnych na działkach o powierzchni od 272 do 495 m2. Każdy dom ma powierzchnię 119,3 m2 i składa się dwóch pełnych kondygnacji zapewniających komfort aranżacji bez skosów. Na samej górze znajduje się poddasze, które może pełnić funkcję przechowalni, gdzie dodatkowo zlokalizowane zostaną instalacje. Każdy z domów podzielono na strefy funkcjonalne. Część dzienna z salonem i otwartą kuchnią znajduję się na parterze.
Maksymalnie wykorzystano również przestrzeń pod schodami, lokalizując tam pomieszczenie gospodarcze. Na parterze znajduje się również toaleta, wiatrołap oraz wbudowany garaż. Na piętrze zlokalizowana jest część nocna, z trzema sypialniami oraz łazienką. Prostą formę domów P4 Domaszczyn dopełniają harmonijnie zaprojektowane otwory okienne, zapewniające optymalne doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Oferujemy indywidualne rozwiązania wewnątrz budynku zgodnie z potrzebami klienta już na etapie budowy.
Do budynków zostaną doprowadzone wszystkie media: woda, prąd, indywidualne przyłącze kanalizacyjne do szamba lub opcjonalnie przydomowej oczyszczalni ścieków. Do każdego z budynków zapewniony zostaje dojazd w postaci drogi wewnętrznej na działce. Zakończenie inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2023 roku.
Estetyczna, nowoczesna i funkcjonalna architektura, przemyślane układy funkcjonalne wnętrz oraz duże ogrody przydomowe to niewątpliwe atuty tego kameralnego osiedla. To wyjątkowe miejsce dla rodzin z dziećmi, osób ceniących kontakt z naturą oraz aktywny tryb życia. Otoczenie łąk i lasów a jednocześnie szybka komunikacja z miastem to mocna strona tej lokalizacji. Nasza inwestycja zapewnia doskonałą ofertę dla rodzin z dziećmi.

Wizualizacje

Poprzedni slajd
Następny slajd

Domaszczyn to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji dla wszystkich poszukujących mieszkania w pięknej, spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z miastem lokalizacji. Zaledwie w kilka minut dotrzemy stąd do nowo zrewitalizowanego w ubiegłym roku Parku Szczodre, z pięknym jeziorem oraz mnóstwem atrakcji na świeżym powietrzu (m.in. ścieżki edukacyjne i sportowe, tematyczne, nowoczesne place zabaw dla dzieci, strefy piknikowe, grillowe, wypoczynkowe, siłownie na świeżym powietrzu oraz Pałac Sybilli). Odległość Parku Szczodre od osiedla P4 Domaszczyn to jedyne 6 min samochodem lub 10-15 min rowerem.
To idealne miejsce na weekendowy odpoczynek dla całej rodziny. W bliskim sąsiedztwie, w miejscowości Długołęka znajdują się liczne punkty handlowe, obiekty użyteczności publicznej, ośrodek zdrowia, apteka, przedszkole, szkoła i stacja benzynowa. W pobliżu osiedla zlokalizowane są przystanki linii 904,914 oraz 924, którymi szybko dotrzeć można do centrum miasta. W 13 min dotrzemy stąd samochodem do Centrum Handlowego Korona, a w 25 min Autostradową Obwodnicą Wrocławia do Bielan Wrocławskich.

Znajdź dom

Nr
Status
Cena
Powierzchnia
Ogródek
Liczba pokoi
P1
Wolne
647 000 zł
119,3 m²
369 m²
4
P2
Wolne
597 000 zł
119,3 m²
192 m²
4
P3
Wolne
597 000 zł
119,3 m²
193 m²
4
P4
Wolne
677 000 zł
119,3 m²
415 m²
4

Skontaktuj się

Biuro sprzedaży nieruchomości
Artur Judasz